Interneti seksi kaupade pood täiskavanutele „EroPrime“. Madalaima hinna garantii! Makske sularahas pärast seda, kui saate kaupa.

Menüü

Massaaž G-Vibe 2 Lagoon

Massaaž G-Vibe 2 Lagoon

gft_text_remind Jäänud ainult 3 ühikut. -29%
 • Makske sularahas
 • Konfidentsiaalne pakend
 • Tasuta kohaletoimetamine
 • Tarneaeg 1-2 tööpäeva jooksul
 • Kas olete näinud odavamini?
 • € 149.90

  € 105

  3
  Selle kaubaga soovitame osta:

  € 7.99 € 3.99
  Lisa ostukorvi
  Spetsiaalne armumänguasjade puhastusvedelik

  Spetsiaalne armumänguasjade puhastusvedelik

  € 14.19 € 6.17
  Lisa ostukorvi
  Kirjeldus

  Intense, võimas orgasmi saladus peitub vana G - punkti. Naised G - koht anatoomilisest seisukohast ei ole sama. Mõned naised võivad olla ploomid, teised - laigud või tuberculum-kujuline erogeensed tsooni. Kui teil on endiselt otsin kodu on nüüdsest on see väga lihtne. See uus, maailma esimene Salon täiesti mõeldud naistele G - koht stimulatsiooni. Anatoomiliselt kohandatud naise keha, lihtne leida oma koha salapärane ja tingimusel uus ja ainulaadne kogemus. Love mänguasi on kolm backend, kaks mootorid paigutatud nii vihjeid trumli (hargnevate) ja üks - trumlis baasi. Masseerijad branchings pehme, paindlik, kergesti kasutusele tuppe. Täpselt stimuleeriva, kus seda vajatakse. Individuaalsest naine. Tupp laiemas, põgeneb massager vihjeid. Iga naine on unikaalne ja G Vibe massager saab mugavalt kasutada nii nooremate naiste ja on kriteeriumi,. Lisaks on äärmiselt mitmekülgne: seda saab kasutada mõlema partneri soolo või kombinatsioonis. Mehed temaga saab stimuleerida kõik erogeensed tsoonid. Running vaikselt kuid võimsalt. On 6 vibreeriv funktsioone. Kontrolli nupud on paigutatud käepide, see on eriti lihtne kasutada ja mugav käes hoida. Valmistatud kõrge kvaliteediga, keskkonnasõbralik, mitte-allergiat silikooni Medical. Väga pehme tekstuur ja meeldiv ja ohutu kokkupuude kehaga. Laetav, nii kaua sind unustada mured rakkude asendamiseks. Running kuni 4 tundi ühe laadimisega. Soovitav kasutada koos vee baasil määrdeainet.
  G-Vibe 2 erineb G-Vibe? Uus G-Vibe 2 vibraator kasutatakse uue põlvkonna silikoon, mis on isegi pehmem ja paindlikum. Nebe 2 ja 3 mootorid. 100% võimsam vibratsiooni. Uus mootorid numbrite meeste ja eesnäärme massaaž. Täiesti veekindel (saadaval vann).

  Patarei tüüp: Laetav
  Kliitoristimulisaator: Jah
  Veekindel: Jah
  Värv: Sügav taevasinine
  Läbimõõt: 3,5 cm
  Pikkus: 18 cm
  Materjal: Meditsiiniline silikoon
  Tootja:
  Massaaž G-Vibe 2 Lagoon

  Lisa arvamus

  Lisa arvamus

  Hinne
  Lisa arvamus

  Kas olete näinud odavamini?

  Kui olete kuskil seda kaupa näinud odavamini nei https:www.eroprime.ee, kirjutage meile, kus ja mis hinnaga, ja me müüme Teile seda kaupa isegi ODAVAMINI.

  Reeglid

  • Kaup peab olemaidentne (pvz. tootja, mudel, suurus, värv jne).
  • Identne kaup peab olema kauplemises ja saab seda ostaiškart.
  • Kaup peab olema uus(nepradėta vartoti).
  • Kauba kohaletoimetamise hind ei saa olla kunstlikult tõstatud.

  Informatsioon kauba kohta

  Kaubamärgi nimetus: Massaaž G-Vibe 2 Lagoon

  Hind: € 105

  Esitama